Například kód náhradního dílu, čerpadla, značka pračky
Zapomněli jste heslo?

Prodej náhradních dílů pro automatické pračky
a jiné spotřebiče

495 581 122
603 149 171
info@chutny-ck.cz
Košík je prázdný

Obchodní podmínky

Objednání


Objednat zboží můžete přímo v e-shopu, e-mailem nebo telefonicky/faxem. Při objednávce do 12-ti hodin expedujeme zboží ještě tentýž den. Telefonický kontakt považujeme i za nejlepší a nejrychlejší způsob, jak pro Vás vyhledat a objednat díl podle typu spotřebiče.

Způsob dodání


Náhradní díly je možné vyzvednout osobně ve skladu (pondělí – pátek, 7 – 14 hodin) nebo zásilkovou službou DPD, která balík doručí na dohodnutou adresu do druhého dne (cena balíku je jednotná 80,-Kč a dobírkový balík 95,-Kč ~ obě ceny bez DPH) nebo je možné zaslat zboží Českou poštou (cena zásilky dle tabulek České pošty).

Způsob platby


Platby jsou možné převodním příkazem (splatnost 10 dní) nebo na dobírku. Platba v hotovosti od 1.3.2017 nebude z důvodu zavedení EET přijímána.

Reklamace


Na náhradní díly poskytujeme záruku 6měsíců ode dne prodeje a reklamace se řídí podmínkami Obchodního zákoníku. Prodávající neodpovídá za škody na zboží nebo na majetku způsobené neodbornou manipulací, montáží či užíváním.

Registrace


O registraci do e-shopu je možné zažádat buď telefonicky nebo e-mailem. V obou případech Vám bude po vyplnění Vašich osobních a kontaktních údajů zasláno přístupové heslo do e-shopu, které zašleme na Váš e-mail.

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Ing. Jaroslav Chutný, Obránců míru 34, 503 02, Předměřice nad Labem | Tel: 495 581 122 | Mobil: 603 149 171 | E-mail: info@chutny-ck.cz
artamira webdesign
eshopy, weby